• Drámai végjátékban nyert a Győr

A forduló rangadójának kikiáltott DKSK - Győr találkozó valóbban az előre várt izgalmakat hozta.
    De nem az elején! Ugyanis a hazai csapat az első negyedben valósággal átgázolt a győrieken, 15 pontot vertek ellenfelükre az első tíz percben.
    A második periódusban aztán valós arcát mutatta Füzy Ákos alakulata, 25 pontot szórva, négy pontra zárkózott fel, így a szünetben már ki-ki meccsnek ígérkezett az összecsapás.
    A remekül játszó Hurst, ellenállhatatlanul húzta előre csapatát, egymás után dobott 3 triplája mindenképp erőt adhatott társainak.A záró felvonásban ádáz csatát vívott a két csapat. A 32. percben Raksányi hármasával volt először egál az állás (54-54), a 35. percben pedig a mérkőzés folyamán először vezetett a vendég gárda, Bujdosó közeli dobásával.
    Azután Raven bünettőivel még egyszer kiegyenlített a Diósgyőr, de Raksányi újabb triplát süllyesztett el a hazai gyűrűben, és innentől már nem tudtak visszakapaszkodni Bukovszkiék, akik 15 pontos előnyt herdáltak el, és a 36. percben még vezettek.
    A Győr végül 8 pontos győzelemmel vonulhatott le a pályáról, ami azt jelenti, hogy továbbra is veretlenek.